Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Będzie ścieżka z Rościęcina do Kopydłówka

Włodzimierz Popiołek, wójt Gminy Kołobrzeg, zapowiada realizację nowego przedsięwzięcia, które polegać będzie na przedłużeniu ścieżki rowerowej z Rościęcina do Kopydłówka. Jest to malowniczy teren nad Parsętą w kierunku Rościęcińskiego Lasu. Ścieżka rowerowa z Bezprawia do Rościęcina okazała się dobrym rozwiązaniem (przeczytaj). Natomiast Rościęciński Las jest ciekawą atrakcją dla mieszkańców i turystów (zobacz). Jak mówi wójt, obecnie trwają prace na zakończeniem ścieżki w Rościęcinie miejscem obsługi rowerzystów. Po drugie, gmina ma środki na budowę ścieżki, ale tu pojawia się kwestia związana z powstaniem pętli. Taka pętla mogłaby prowadzić przez most na Parsęcie w Kopydłówku, który należy do Miejskich Wodociągów i Kanalizacji, a sam obszar wydobycia wody podlega ochronie. Dzięki temu jednak poprzez Obroty i Budzistowo, można by wrócić do Kołobrzegu. A co wy na to?

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama