menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Od jutra Komunikacja Miejska do Korzystna

autobus,korzystnoOd poniedziałku 9 marca, do Korzystna będą kursowały autobusy Komunikacji Miejskiej. Gmina Kołobrzeg porozumiała się w tej kwestii z miejską spółką.


Na mocy umowy podpisanej przez wójta Włodzimierza Popiołka z kołobrzeską spółką ustalono wydłużenie trasy miejskiej linii nr 4, kursującej od Ośrodka Arka przy ul. Wschodniej w Kołobrzegu do ulicy Starynowskiej. „Czwórką” dojedziemy do Korzystna pięcioma kursami tej linii w dni powszednie oraz trzema w soboty, niedziele i święta. Na przedłużonym odcinku trasy wyznaczono trzy przystanki (w lokalizacji dotychczasowych wiat przystankowych) – Korzystno I, Korzystno II i pętlę – przy ulicy Szerokiej. Ze szczegółowym przebiegiem trasy linii nr 4 można zapoznać się korzystając z multimedialnego rozkładu jazdy na stronie Komunikacji Miejskiej (zobacz). Autobusy Komunikacji Miejskiej będą kursowały do Korzystna do końca maja br. To, czy trasa do tej miejscowości zostanie utrzymana, będzie zależało od potrzeb mieszkańców.

 

autobus,korzystno

autobus,korzystno

autobus,korzystno

autobus,korzystno
Artykuł powstał we współpracy z Gminą Kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.