Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, żubry,rzesznikowoPiszemy o wilkach, łosiach, a nawet pumie, której znaleźć się nie udało. Tymczasem nasz powiat regularnie odwiedzają żubry. Tym razem zawitały do gminy Rymań.


Rok temu pisaliśmy o żubrze, który odwiedził przedmieścia Kołobrzegu (dowiedz się więcej: przeczytaj). Tym razem trzy żubry pojawiły się w Rzesznikowie w gminie Rymań, obok zabudowań pałacowych. Pasły się, nie zwracając większej uwagi na otoczenie. Żubry występują w Puszczy Drawskiej i stamtąd przychodzą do naszych lasów.

Fot. Sławomir Dach, gorawino.net

 

informacje kołobrzeg, żubry,rzesznikowo

informacje kołobrzeg, żubry,rzesznikowo

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama