Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Orlik ustronie morskie starosta tamborski

W środę 9 czerwca 2021 roku nastąpiło uroczyste otwarcie zmodernizowanego boiska sportowego "Orlik 2021" w Ustroniu Morskim, w którym uczestniczyli parlamentarzyści i samorządowcy: senator Janusz Gromek, członek zarządu województwa Anna Bańkowska i starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski. Gości przywitała wójt Ustronia Morskiego Bernadeta Borkowska. Był pokaz freestyle, mecz piłki nożnej ustrońskich dzieci oraz występy artystyczne.

Z tej okazji starosta Tomasz Tamborski wręczył pani wójt vouchery na zakup drobnego sprzętu sportowego na potrzeby orlika i ćwiczących tam dzieci, w wysokości 500 złotych, ufundowane przez Zarząd Powiatu.

[

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama