Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wczoraj na drodze pomiędzy Rusowem a Kukunią doszło do zapalenia się śmieci w śmieciarce. Kierowca zauważył dym wydobywający się z tyłu pojazdu i natychmiast zatrzymał pojazd na bocznej drodze. Jako, że pożar zaczął się już coraz mocniej rozwijać, pracownicy postanowili opróżnić maszynę aby i ta nie zajęła się ogniem. Poinformowano straż pożarną, i na miejsce skierowano 3 zastępy z OSP Dygowo, z Ustronia Morskiego oraz zastęp z Kołobrzegu. Dzięki szybkiej akcji zarówno jak i pracowników firmy odbierającej nieczystości oraz strażaków nie doszło do większego pożaru. Prawdopodobną przyczyną mógł być popiół znajdujący się w jednym z worków, lub niedopałek papierosa.

fot. Marek Kawęcki

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama