menu

Uderzył w drzewo, miał dużo szczęścia

informacje kołobrzeg, wypadek, malechowo, uderzenie w drzewoKierowca volkswagena, który nad ranem rozbił się w Malechowie, według ratowników nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Na szczęście żyje.


Do wypadku doszło około godziny 3. Kierowca Volkswagena Golfa jechał drogą w kierunku Dygowa. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i owinął się wokół drzewa. Trudno powiedzieć, jak długo czekał na pomoc. Zgłoszenie do strażaków dotarło o godzinie 3.26. Na miejscu pierwsi byli ochotnicy z Ustronia Morskiego, chwilę później dojechali strażacy z Kołobrzegu. Mężczyznę trzeba było wydobywać z wraku przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Cały czas nad jego bezpieczeństwem czuwali ratownicy medyczni. Ranny został odwieziony do Szpitala Regionalnego. Do wypadku doszło na oblodzonej drodze. Prowadzący pojazd mężczyzna musiał wpaść w poślizg.

Fot. Straż Pożarna Kołobrzeg

 

informacje kołobrzeg, wypadek, malechowo, uderzenie w drzewo

informacje kołobrzeg, wypadek, malechowo, uderzenie w drzewo

informacje kołobrzeg, wypadek, malechowo, uderzenie w drzewo

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.