menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Udana akcja ratunkowa na plaży w Ustroniu

informacje kołobrzeg, ustronie,akcja,helikopterNa kąpielisku "Nadbrzeżna" kąpała się rodzina. W pewnym momencie, jakieś 50 metrów od brzegu, zaczęła tonąć kobieta. Uratował ją strażak.


Kobieta kąpała się blisko brzegu. Miała na sobie dmuchane kółko. W pewnym momencie zniosło ją ok. 50 metrów od brzegu. Wiatr zdmuchnął ją w kierunku falochronu, gdzie zaczęła się topić. Na miejsce wezwano służby ratunkowe, pogotowie, strażaków i jednostkę ratownictwa brzegowego. Przyleciał także stacjonujący w Zegrzu Pomorskim helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

31-latkę ze Śląska uratował strażak z OSP Ustronie Morskie - Radosław Szuliński. Początkowo świadkowie mówili, że tonęło dziecko. Mamy jednak zdjęcia świadczące o tym, że pomocy potrzebowała kobieta. Pale mocno poraniły jej nogi. Pomocy udzielono jej w kołobrzeskim szpitalu.

Fot. Maciej Grala

informacje kołobrzeg, ustronie,akcja,helikopter

informacje kołobrzeg, ustronie,akcja,helikopter

informacje kołobrzeg, ustronie,akcja,helikopter

informacje kołobrzeg, ustronie,akcja,helikopter

informacje kołobrzeg, ustronie,akcja,helikopter

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.