Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Niemal 20 tysięcy w GościnieGorące serca zagrały dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gościnie, przy wsparciu Urzędu Miejskiego i Domu Kultury. Wszystkim się podobało.


Orkiestra gra na całym świecie, ale nie we wszystkich gminach naszego powiatu działają sztaby WOŚP. W Gościnie, grano dla dzieci i seniorów, łączono się we wspólnej zabawie i pomaganiu. Pieniążki zbierało 63 wolontariuszy. Po przeliczeniu 55 puszek, przekroczono kwotę 18 tysięcy złotych. Po przeliczeniu wszystkich puszek, powinna ona przekroczyć lub zbliżyć się do 20 tysięcy złotych.

Aktualizacja:
Ostatecznie, Gościno zebrało ponad 40 tysięcy złotych. Gratulujemy!

Niemal 20 tysięcy w Gościnie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama