Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trzecie Miejsce w barażach kołobrzeskich siatkarek

W minionym tygodniu siatkarki UKS OPP Powiat Kołobrzeski udały się do Jankowa Przygodzkiego by wziąć udział w Turnieju Barażowym o II Ligę. Zespół Kołobrzeski nie należał do faworytów Turnieju ale z wielkimi nadziejami i z wiarą w sukces postanowił rozpocząć rywalizację z zespołami z Chełmna, Jankowa i Gdańska. Turniej rozpoczął się znakomicie dla podopiecznych Krzysztofa Ośliśloka i po bardzo dobrym spotkaniu pokonały UKS Culmen Chełmno w stosunku 3-0.

W drugim spotkaniu rywalem był gospodarz turnieju zespół z Jankowa Przygodzkiego główny faworyt do wygrania baraży. Fantastyczny pierwszy set kołobrzeżanek, chyba najlepszy w sezonie, prowadzenie 22-18 i niestety strach przed wygraniem powoduje, że przegrywamy pierwszego seta na przewagi. W drugim i trzecim podejmujemy walkę ale ulegamy gospodyniom w trzech setach. Ostatni mecz z zespołem z Gdańska kolejnego dnia okazuje się bitwą o drugie miejsce dające awans do Finałowego Turnieju barażowego. Mecz z TSS Gdańsk to emocjonalny rollercoaster trwający prawie trzy godziny. Niestety po niesamowitej walce, poważnej kontuzji podstawowej zawodniczki Małgorzaty Kaczorowskiej, kilku niezrozumiałych decyzji sędziów i niesamowitemu pechowi ulegamy zespołowi z Gdańska w tie-breaku 14-16. Nie da się przegrać w bardziej dramatycznych okolicznościach i mniejszym stosunku punktowym i jeszcze długo będziemy rozpamiętywać straconą szansę.

"Dziękujemy zawodniczkom za cały sezon, sponsorom za wsparcie i obiecujemy, że wrócimy jeszcze silniejsze w przyszłym roku" - to słowa kapitan Marii Wnukowskiej. Na głębsze podsumowanie sezonu i podziękowania przyjdzie jeszcze czas. Dziękujemy za wsparcie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama