Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, maraton, wedkarski, plaża, morzePo raz dziewiąty Jerzy Pletty zorganizował w Kołobrzegu zawody wędkarskie w surfcastingu. Impreza cieszy się jak zwykle ogólnopolskim zainteresowaniem.


Maraton Wędkarski w Kołobrzegu to znana impreza i co roku przyciąga wielu miłośników wędkowania plażowego. W tym roku, uczestnicy zawodów nie mogą narzekać na pogodę. Zobaczymy, jak trofea trafią na haczyk. Każdą złowioną rybę trzeba niezwłocznie zgłosić sędziom zawodów, ale połów musi potwierdzić także sąsiad. W zawodach biorą udział drużyny, rodziny, ale także wędkarze indywidualni.  Maraton odbywa się na odcinku kilku kilometrów.

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, maraton, wedkarski, plaża, morze

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, maraton, wedkarski, plaża, morze

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, maraton, wedkarski, plaża, morze

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, maraton, wedkarski, plaża, morze

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama