Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, sport, stadion, sebastiana, karpiniukaJeden z meczy w ramach Turnieju Czterech Narodów odbędzie się na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka. Piłkarskie spotkanie już 5 października.


Działacze sportowi na spotkaniu u Janusza Gromka ustalili, że rozgrywki w ramach Turnieju Czterech Narodów U20 (Polska, Niemcy, Szwajcaria, Włochy), nie ominą Kołobrzegu i jesteśmy przygotowani, aby kolejne spotkanie zostało rozegrane właśnie na kołobrzeskim stadionie. Janusz Gromek przypomniał, że obiecał mecze na rodzimej murawie nie tylko Kotwicy Kołobrzeg. Ustalono, że bilety na mecz będą kosztowały 5 zł (sekto środkowy - 10 zł). Będą także bilety bezpłatne dla dzieci i młodzieży sportowej. Władze miasta i działacze piłkarscy chcą, aby było to spotkanie rodzinne.

Przy okazji zdradzono, że prawdopodobnie na ten mecz przyjedzie Michel Platini - francuski piłkarz i działacz sportowy. To kolejna wizyta, mając przybliżyć nas do tego, aby gościła u nas jedna z drużyn grających na Euro 2012. Przypomniano również, że w okazji 65-lecia kołobrzeskiego klubu, Kotwica Kołobrzeg 28 września rozegra mecz z Pogonią Szczecin.

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, sport, stadion, sebastiana, karpiniuka

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, sport, stadion, sebastiana, karpiniuka

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, sport, stadion, sebastiana, karpiniuka

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama