Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

15 czerwca 2024    |    Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
15 czerwca 2024    
    Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, lechia, gdańsk2:0 wygrała w ostatnim ligowym meczu Kotwica Kołobrzeg z Lechią II Gdańsk. Było to spotkanie pro forma, bo Kotwica szans na awans już nie miała.


To miał być mecz o mistrzostwo III ligi. Fani Kotwicy jednak nie mieli się po co fatygować na euroboisko, bo wszystko jest już jasne: II liga nie jest dla Kotwicy Kołobrzeg. Po przegranej z Gwardią Koszalin, nie mieliśmy żadnych szans. A z Gwardią wystarczyło zremisować. Okazało się bowiem, że Gryf Wejherowo wygrał z Orkanem Rumia, a Kotwica pokonała Lechię II Gdańsk (bramki: Grzegorz Skwara, Piotr Augustyniak). Sportowe marzenia prysły jak bańka mydlana. Zostajemy w III lidze.

Fot. Kacper Pajor


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama