Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, łodzie, hybrydyPolski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego oraz Liga Morska i Rzeczna zorganizowały w Porcie Jachtowym zawody łodzi hybrydowych.


Aż 8 drużyn stanęło do wyścigów w kołobrzeskim porcie. Do obowiązkowego kanonu należało parkowanie łodzi w tzw. kopercie, przejazd slalomem i wyścig nawigacyjny. Wystarczyło mieć łódź, ale co ważne: zarejestrowaną. Premiowane były 3 pierwsze miejsca nagrodami od 500 do 1500 złotych. Przez cały dzień wyścigi obserwowały spore grupy widzów. A oto wyniki:

1. Środkowopomorski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego
2. SAR Kołobrzeg
3. Straż Graniczna Kołobrzeg
4. WOPR Słupsk
5. WOPR Koszalin
6. Spinio Kołobrzeg
7. Delfin Kołobrzeg
8. Zespół Szkół Morskich Kołobrzeg

Fot. Kacper Pajor

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama