Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, hokej, lodowiskoW Kołobrzegu hokej to nadal nowość, ale działalność sekcji hokejowej jest faktem. Na razie trwa naturalna przerwa, bo lodowisko zostało roztopione.


Kołobrzeska sekcja hokejowa funkcjonuje w naszym mieście już od dwóch lat. Inicjatorem jej powstania jest Zdzisław Konecki. Sekcją opiekuje się Andrzej Kargul. Ma ona również przychylność kierownictwa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jak mówi dyrektor ośrodka, Andrzej Bejnarowicz, lubi pojeździć na łyżwach, ale na rozgrywki hokeja woli popatrzeć.

Mijający sezon hokeiści mogą uznać za udany. Sekcja stale sę rozwija, zapisują się coraz to nowe osoby (są nawet dwie kobiety). Regularnie odbywały się rozgrywki z podobnymi drużynami z Koszalina i Szczecinka. Ale najważniejsze są treningi i praca nad techniką gry pod okiem trenera.

W sobotę 3 marca odbył się ostatni zlot sekcji. Powód jest prosty: idzie wiosna i MOSiR zakończył proces produkcji lodu. Ale jak mówią kołobrzescy hokeiści, powrócą tu za kilka miesięcy.

 

informacje kołobrzeg, hokej, lodowisko

informacje kołobrzeg, hokej, lodowisko

informacje kołobrzeg, hokej, lodowisko

informacje kołobrzeg, hokej, lodowisko

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama