Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

O mediach na sesji dziennikarskiejJuż po raz piąty uczniowie LO im. Mikołaja Kopernika zorganizowali Sesję Dziennikarską. Dziś odbyła się uroczysta gala z udziałem dziennikarzy z mediów ogólnopolskich.


Największą gwiazdą gali była Katarzyna Zdanowicz, prezenterka TVN24. Było o tabloidach, warsztacie telewizyjnym i reportażu. Tej formie poświęcono także dużą część poprzedzających galę warsztatów. Rozstrzygnięto również konkurs dziennikarski dla uczniów pt. "To jest temat". Gala ma bardziej charakter spotkania z gwiazdą i opowieści na przygotowany temat niż akademickiego wykładu bądź spotkania popularnonaukowego. Cieszy się dużą popularnością w kołobrzeskich szkołach. Jak mówią niektórzy uczniowie, chcą studiować dziennikarstwo i takie spotkania utrwalają ich w tym, że warto wybrać właśnie ten kierunek.

O mediach na sesji dziennikarskiej

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama