Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sesja radnych powiatowych była dziś krótka i miała charakter administracyjny. Ustalono między innymi wynagrodzenie nowego starosty.


Na początku pożegnano dwóch byłych członków Zarządu Powiatu: Marię Storczyk i Włodzimierza Adama, którym podziękowano za ponad 3-letnią pracę na rzecz powiatu kołobrzeskiego. Obok uchwał administracyjnych o charakterze formalnym, np. zmiany w Fundacji "Bezpieczny Powiat", przyznano wynagrodzenie staroście. Tomasz Tamborski będzie zarabiał 8637,50 zł brutto. Na tę kwotę składa się 4960 zł wynagrodzenia zasadniczego, dodatek funkcyjny w wysokości 1950 zł oraz dodatek specjalny w wysokości 1727,50 zł, czyli tyle samo ile poprzedni starosta - Artur Mackiewicz.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama