Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W ramach dwudniowego wojewódzkiego X Forum Drogownictwa odbyła się prezentacja nowej metody naprawy spękań nawierzchni bitumicznych i betonowych.


Dotychczas nieznane są całkowicie skuteczne metody zapobiegania powstawaniu spękań. Spękania nawierzchni są nieuniknione, a ich powstanie często jest tylko kwestią czasu. Firma Euroasfalt z Olsztyna dokonała prezentacji na ulicy Borzymowskiego w Kołobrzegu wypełniając szczelinę drogową masą termoplastyczną. Jest to jednorodna mieszanina składającą się z asfaltu ponaftowego modyfikowanego kauczukiem syntetycznym z dodatkiem wypełniaczy i środków uszlachetniających. W prezentacji brał udział starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, który otrzymał szczegółowe informacje dotyczące nowatorskiej metody. Metoda jest ciekawa, gdyż pozwala skutecznie rozwiązać problem spękanych dróg, których w powiecie kołobrzeskim nie brakuje.

tekst oprac. na podst. materiału SP

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama