Broken Clouds

3°C

Kołobrzeg

26 listopada 2022    |    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
26 listopada 2022    
    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pierwszy kołobrzeżanin w rządzie?Nazwisko posła Czesława Hoca, jako potencjalnego ministra zdrowia, krąży na giełdzie Prawa i Sprawiedliwości. Jak mówi sam Hoc, szczegółów nie zna on sam.


W wyborach do sejmu, poseł PiS miał największe poparcie, przekraczające 25 tysięcy głosów. Czesław Hoc nie ukrywa jednak zaskoczenia tak wysokim i rekordowym w swojej karierze parlamentarnej wynikiem. Kołobrzeżanin po raz trzeci zostaje posłem, a kto wie, może także ministrem zdrowia. I choć takie informacje są dość powszechne w samym Prawie i Sprawiedliwości, to poseł podchodzi do nich z rezerwą.

Z posłem Czesławem Hocem rozmawiamy również o obietnicach wyborczych Beaty Szydło, lekach za złotówkę i możliwości sfałszowania niedzielnych wyborców. Więcej w materiale video.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama