Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Młodzieżówka SLD - Federacja Młodych Socjaldemokratów, znów funkcjonuje w Kołobrzegu. Dziś nastąpiła jej uroczysta reaktywacja i spotkanie z mediami.


SLD w Kołobrzegu postawiło na ludzi młodych. Wokół Jacka Woźniaka skupiła się spora grupa młodzieży, która w ramach ideałów lewicowych, chce wpływać na przyszłość i rozwój miasta. Dziś, o tym, że warto postawić na lewicę, przekonywał ich Jacek Woźniak, ale specjalnie nie musiał. Odtworzone struktury FMS w Kołobrzegu stawiają sobie za cel przede wszystkim pomoc innym.

- Chcemy być aktywni i wpływać na to, co dzieje się w Kołobrzegu - mówi Dennis Warcholak, szef FMS Kołobrzeg. - Stawiamy na pracę społeczną i charytatywną. Chcemy udzielać się również w kwestiach politycznych, bo dzięki temu możemy również wpływać na zmianę sytuacji młodych ludzi w tym mieście.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama