Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Teraz Kołobrzeg – z takimi słowami rozpoczęła się kampania samorządowa kołobrzeskiego PiS w hotelu „DIVA”. Partia walczy o mandaty w mieście i powiecie.


Spotkanie rozpoczęło się od odśpiewania hymnu i uczczenia minutą ciszy zastrzelonego w Łodzi pracownika biura PiS Marka Rosiaka. Konwencję poprowadzili: poseł Czesław Hoc i Bernard Mielcarek. Kandydat PiS na urząd prezydenta pojawił się na sali przy akompaniamencie ścieżki dźwiękowej z filmu „Młodzi gniewni”. Bernard Mielcarek zaprezentował swój program dla Kołobrzegu, opartych na:

- pomocy dla przedsiębiorców w postaci inkubatora przedsiębiorczości,
- sporcie profesjonalnym profesjonalnie finansowanym,
- mieście bezpiecznym czyli straży miejskiej dla mieszkańców, a nie dla pieniędzy z radarów,
- bezpłatnym internecie dla mieszkańców,
- likwidacji mieszkań w złym stanie technicznym i budowie nowych.

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło również dwie specjalne oferty dla miasta i jego mieszkańców, czyli reaktywację Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu oraz stworzenie pierwszego w mieście klubu studenckiego. Poseł Czesław Hoc zagwarantował powstanie tych inwestycji w przypadku wygranych wyborów.

Pierwsze miejsca do Rady Miasta z list PiS otrzymali: Henryk Carewicz, Krystyna Demidziuk, Antoni Piwowarczyk, Ewa Giza. Z ciekawszych postaci, startujących z list PiS, na konwencji można było zobaczyć Włodzimierza Dębca czy Bogumiłę Banaś. Do miasta o mandat ubiega się Krzysztof Legun, obecny radny Rady Powiatu.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama