Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kolejny numer "Miasta Kołobrzeg" ukaże się już za kilka dni. Nie zabraknie w nim polityki, lokalnych skandali i szeroko odsłoniętych kulis lokalnej władzy.


W numerze skupimy się na sprawie, która w środę właśnie nabierze rumieńców, a jest związana ze słynnym aneksem nr 2 i budową biogazowni w Korzyścienku. Co ukrywa prezes spółki? Czy prezydent powiedział mieszkańcom nieprawdę? O tym już w piątek.

Powrócimy do tematu wycinki drzewa u Henryka Carewicza. Radny stracił nie tylko dorodny klon, ale także zabrano jego drewno. Opowiemy, jak miasto chciało uszczęśliwić mieszkańców solarami, ale jak zwykle nie wyszło. Poruszymy również sprawę 50 milionów złotych, o których miasto na razie może zapomnieć. Mamy piękne pamiątkowe, kto wie, może jedno z ostatnich zdjęć w tej roli rzecznika prezydenta Janusza Gromka. Rozmawiamy z Henrykiem Carewiczem, Andrzejem Mielnikiem i Włodzimierzem Adamem. W przeciwieństwie do obecnie rządzącego miastem prezydenta nie omijamy tematu korków. W najnowszym numerze również sporo miejsca poświęcamy przekształceniom planistycznym w Gminie Kołobrzeg. Na 27 hektarach przy wylocie na Białogard miały stanąć 2 hipermarkety. Stanie tylko jeden, bo choć radni początkowo byli za dwoma, to potem jednak się rozmyślili i uchwalili zmiany pod jeden hipermarket. Jaka w tym była rola wójta Gminy Kołobrzeg? Próbowaliśmy się dowiedzieć. Dowiedzieć chce się też prokuratura. Do lektury zapraszamy już w piątek.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama