Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Proces dyrektora szpitala Janusza Olszewskiego przedłuża się. Oskarżonego nie było dziś na rozprawie, ale to nie jedyny problem, przez który ją odroczono.


Janusz Olszewski nie zasiadł w piątek na ławie oskarżonych. Był nieobecny. Powód? Musiał pojechać do Szczecina na spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim. Sąd usprawiedliwił tę nieobecność. Co ciekawe, akurat dzisiaj miało odbyć się przesłuchanie stron i mowy końcowe zarówno oskarżenia, jak i obrony. Niestety, do tego nie doszło.

Co ciekawe, to nie nieobecność oskarżonego spowodowała, że dzisiejsza rozprawa de facto nie doszła do skutku. Okazało się, że do sądu nie wpłynęły dokumenty księgowe, na które powoływała się obrona. Winę za to ponosi sąd. Przy czym akurat dziś sędzia Sławomir Solnica tłumaczył, że on odpowiednie zarządzenie w tej sprawie wobec Szpitala Regionalnego wydał. Zarządzenia nie zrealizował jednak sekretariat, w związku z czym, bez dokumentów stanowiących dowód w sprawie nie było mowy o zakończeniu procesu. I tak ta poważna sprawa nie doczekała się na razie swojego końca.  Swojego niezadowolenia nie kryła oskarżycielka posiłkowa wraz z pełnomocnikiem - Beata Zbylicka, dla której jest to przeciąganie procesu. Następne posiedzenie sądu w sprawie z oskarżenia Prokuratury Rejonowej odbędzie się dopiero 2 grudnia.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama