Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Od poniedziałku na ulicy Katedralnej, Sybiraków i w porcie można parkować bezpłatnie. Są już pierwsze efekty: brak miejsc do parkowania przy sądzie.
Platforma Obywatelska na czele z Januszem Gromkiem lekka ręką zmieniła wykaz ulic, na których obowiązuje płatne parkowanie. Miał to być eksperyment, choć przecież parkingów w centrum miasta nie przybyło, a liczba samochodów zwiększa się regularnie. Nie tylko PO chciała rewolucjonizować taktykę pobierania opłat za postój, szczególnie w centrum miasta.

Politycy tłumaczą, że miało to zmniejszyć obciążenia związane z parkowaniem w niektórych częściach miasta. Jest to jak zwykle wyborczy pasztet, konsekwencje którego muszą ponosić mieszkańcy. O ile władza przypodobała się przeciwnikom płatnego parkowania, bo kto za postój lubi płacić, to teraz jest problem: brak miejsc do parkowania przed Sądem Rejonowym. Pojazdy na całej ulicy Katedralnej stawiają sobie wszyscy i mogą stać do woli. Płacić już nie trzeba. W konsekwencji, kierowcy parkują gdzie popadnie: na pasach i na zakazach.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama