Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Politycy wszystkich opcji podsumowali kampanię wyborczą na antenie Radia Kołobrzeg. Stacja emitowała ostatnie komentarze przed ciszą wyborczą.


Audycję poprowadził tradycyjnie Jarosław Banaś. Obok kandydatów na prezydenta zasiedli także kandydaci na radnych Rady Miasta i Rady Powiatu. Rozmawiano o przebiegu kampanii, samych wyborach, o tym na kogo głosować, a na kogo lepiej nie, kto ma lepszy program a kto go nie ma w ogóle, o kulturze, sporcie i powyborczych układankach.

W kuluarach, Łukasz Czechowski zapewniał, że PO zdobędzie większość w Radzie Miasta, a Janusz Gromek wygra w I turze. Wzbudził tym powszechną radość. Z kolei Bernard Mielcarek martwił się prognozowanym złym wynikiem jego partii, pomiędzy 1 a 2 mandaty. Nie było za to widać specjalnego napięcia pomiędzy Henrykiem Bieńkowskim. Któryś z nich stanie w szranki w drugiej turze z obecnym prezydentem. Czy będzie druga tura i kto do niej wejdzie - o tym ostatecznie zadecydują mieszkańcy.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama