Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pomimo 11 stopni poniżej zera, przed ratuszem zgromadziły się tłumy mieszkańców na miejskiej Wigilii. Były kolędy, barszczyk, słodycze i prezenty dla dzieci.


Spotkanie wigilijne rozpoczęli harcerze, którzy dostarczyli do naszego miasta światełko betlejemskie. Jako pierwsi, światełko otrzymali: prezydent i starosta. Następnie, VIP-y podzielili się z mieszkańcami słodkimi piernikami. Jak zaznaczono, na dzielenie się opłatkiem jest jeszcze czas. Ze względu na niezwykle niską temperaturę skrócono repertuar kolęd, choć w wykonaniu Studia Wokalnego Klubu Garnizonowego i pracowników spółek miejskich, zabrzmiały one wspaniale. Następnie przystąpiono do rozdania ponad 600 paczek najmłodszym mieszkańcom Kołobrzegu. Dla dorosłych przygotowano potrawy wigilijne.

P.S. Nagranie video zamieścimy dziś wieczorem (ok. 22.00) na stronie głównej portalu miastokolobrzeg.pl.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama