Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W dzielnicy portowej miasto postanowiło zmienić wygląd stojących tam ruin, których ze względu na kryzys, nie udało się nikomu sprzedać. Czekają na lepsze czasy.


Ci, którzy spacerują ulicą Towarową, na pewno zauważyli zmiany. Jedna z kamienic gwałtownie zmieniła stan swojej elewacji. Nie wyremontowano jej jednak, a jedynie zasłonięto specjalnie wykonanym w tym celu banerem, na którym naniesiono nowiutką elewację. Jak powiedział nam Michał Kujaczyński, rzecznik prezydenta, miasto chce w ten sposób zmienić wizerunek tej atrakcyjnej części Kołobrzegu. Działki ze starymi budynkami czekają obecnie na inwestorów, którzy ze względu na zapaść na rynku nieruchomości, nie zdecydowali się na zakup działek. Jak udało nam się ustalić, to nie koniec "renowacji" przedwojennych budynków w tej części miasta.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama