Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Wiatr nie oszczędził kołobrzeskiego cmentarza [foto]

Na cmentarzu komunalnym przy ulicy Świętego Wojciecha, porywisty wiatr zrobił spory bałagan. Na wielu grobach znicze zostały zdmuchnięte i potłukły się. To samo stało się z kwiatami. Poprzewracanych zostało również wiele pomników i donic. W wyniku silnego podmuchu wiatru uszkodzonych zostało kilka grobów. Niektóre płyty i pomniki  zostały uniesione z głębi ziemi. Obecnie miejsca w których doszło do największych zniszczeń są zabezpieczone taśmą. Spotkaliśmy dziś wielu kołobrzeżan, którzy od wczoraj sprzątają groby bliskich. Zieleń w ciągu najbliższych kilku dni usunie powalone drzewa.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama