Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Będą darmowe kursy autobusami

Podczas piątkowej konferencji prasowej prezydent Anna Mieczkowska poinformowała, że prace nad tym, aby uchodźcy z Ukrainy, którzy przybyli do Kołobrzegu po 24 lutego i są zarejestrowani w punktach recepcyjnych, mogli bezpłatnie korzystać z Komunikacji Miejskiej są mocno zaawansowane.

Od poniedziałku dostępne będą jednorazowe bilety zakupione przez gminę Miasto Kołobrzeg:
- zarówno przez Sezam ul/ Unii Lubelskiej 35 – w godzinach 8.00-16.00,
- jak i Miejski Punkt Informacyjny ul. Okopowa 15A w godzinach 8.00 – 20.00

Ponadto, przygotowana zostanie zmiana w obowiązującej uchwale Rady Miasta w sprawie cen i opłat za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego, umożliwiająca wydawanie miesięcznych biletów elektronicznych, która będzie mogła być procedowana na kolejnej sesji Rady Miasta. Bilety będą dedykowane uchodźcom z Ukrainy, którzy będą mogli korzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami Komunikacji Miejskiej. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama