Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Biedronka na Tarnowskiego nieczynna, trwa kapitalny remont

Kolejny market sieci Jeronimo Martins Polska S.A w naszym mieście przechodzi metamorfozę. Tym razem gruntowny remont przejdzie obiekt zlokalizowany przy ulicy Tarnowskiego. Trwa ogradzanie obiektu, a w środku trwają prace. Sieć zachęca do robienia zakupów w innych sklepach zlokalizowanych w Kołobrzegu. Z informacji, które udało nam się dziś uzyskać od kierownika budowy, zniknie piekarnia oraz dział mięsny. Część w której ostatnio znajdowała się wyprzedażowa ekspozycja, również wejdzie w kompleks całego sklepu. Pojawi się stoisko z działem mięsnym ale już firmowany przez właściciela marki.  Ponadto zostaną powiększone stanowiska kas samoobsługowych, wymienione drzwi i okna, a także instalacje kanalizacyjne i elektryczne. Dodatkowo nowe urządzenia chłodnicze będą najnowocześniejszymi takimi urządzeniami na świecie. Planowane otwarcie sklepu po remoncie przewidziane jest na 9 grudnia tego roku.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama