Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Prezydent Kołobrzegu wśród najlepszych samorządowców

Znane są już wyniki rankingu N15, czyli rankingu prezydentów miast redakcji "Newsweeka".  Tygodnik honoruje najlepszych samorządowców w specjalnym rankingu, w którym mogą oni głosować sami na siebie. W tym roku największe uznanie uzyskał Ryszard Brejza, prezydent Inowrocławia. Na podium znaleźli się jeszcze Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia oraz Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy. Na 4 pozycji znalazła się prezydent Kołobrzeg Anna Mieczkowska. Na kolejnych pozycjach dostrzeżono włodarzy takich miast jak: Przemyśl, Białystok, Chełm, Gdańsk czy Ełk. Na 15 pozycji znalazł się Nowy Sącz, który ranking zamyka. Samorządowcom pogratulował redaktor naczelny "Newsweeka" - Tomasz Sekielski. Nad kształtowaniem wyników czuwa specjalna kapituła, tworzona przez prof. Grzegorza Gorzelaka z Uniwersytetu Warszawskiego, dr Cezarego Trutkowski, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, dr Andrzej Porawski, dyrektor biura Związku Miast Polskich. Skład kapituły uzupełniają Dariusz Ćwiklaka, zastępcę redaktora naczelnego „Newsweeka” oraz Konrada Sadurskiego, szefa działu Biznes „Newsweeka”.

- Jesteśmy w gronie najlepszych! To wyróżnienie dla nas, mieszkańców. Dzięki waszemu zaufaniu i zaangażowaniu zmieniamy Kołobrzeg, nie poddajemy się i realizujemy plan.  Serdecznie gratuluję wszystkim prezydentkom i prezydentom miast oraz dziękuję za głosy. Ta nagroda to duża nobilitacja i motor do dalszej pracy dla Kołobrzegu! - komentuje Anna Mieczkowska.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama