Light rain

17°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Centrum Handlowe Karuzela już otwarte [foto/wideo]

O 9 rano nastąpiło uroczyste otwarcie pierwszej tak dużej galerii handlowej w okolicach Kołobrzegu. na małej scenie przed wejściem w kilku słowach o inwestycji opowiadali właściciele oraz zaproszeni goście. Następnie przecięto wstęgę i można było wejść do środka. Tradycyjnie już przy otwarciach takich inwestycji na pierwszych klientów czekały upominki. Wszystkie otwarte dziś sklepy również przygotowały specjalne promocje i rabaty dla swoich klientów. Przygotowano dziś sporo atrakcji dla najmłodszych. Jeszcze nie wszystkie punkty i sklepy zostały otwarte. Z informacji jakie udało nam się uzyskać Lidl otworzy się dopiero w połowie listopada. Strefa gastronomiczna również potrzebuje jeszcze kilku dni aby móc przywitać klientów.

W środku znajdziemy 90 sklepów, parking przystosowano na 1000 miejsc.

Zapraszamy do obejrzenia małej galerii z otwarcia.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama