Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ruszyły konsultacje w sprawie zmiany granic miasta Kołobrzeg [wideo]

Uchwałą Rady Miasta Kołobrzeg rozpoczęto proces integracji osady Korzyścienko z Kołobrzegiem, dzięki czemu miasto może pozyskać 123 ha dodatkowych terenów.

To niezwykle ważne wydarzenie w historii naszego Miasta, które pozwoli rozszerzyć ofertę inwestycyjną i pozyskać nowe firmy z innych branż niż hotelarstwo i turystyka. Będziemy mogli uniezależnić się od koniunktury jednej branży oraz oferować pracę w nowych zawodach. - mówi prezydent Anna Mieczkowska.

Kolejni inwestorzy to także dodatkowe wpływy do naszego miejskiego budżetu, dzięki którym możliwe będą nowe inwestycje.
Zapraszamy do udziału w konsultacjach i wyrażenia swojej opinii za pomocą ankiet, które będą dystrybuowane i zbierane w oznaczonych punktach na terenie Kołobrzegu od 16 stycznia do 14 lutego.

Szczegółowe informacje dotyczące konsultacji wraz z harmonogramem punktów konsultacyjnych znajdują się: http://umkolobrzeg.esp.parseta.pl/index.php?id=141067

Szczegóły w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama