Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Są środki finansowe na remont zabytków

W związku z trwającym naborem w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków, starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski informuje, że podmioty zainteresowane, posiadające na terenie powiatu zabytki, które chciałyby złożyć za pośrednictwem Powiatu Kołobrzeskiego wniosek w ramach Programu Odbudowy Zabytków, z zastrzeżeniem pokrycia wkładu własnego przez te podmioty, proszone są o przedłożenie takiej informacji do Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu do dnia 24 stycznia 2023 roku do godziny 12:00. Zgłoszenie jest do pobrania ze strony internetowej powiatu. Wypełniony druk należy przesłać na adres: k.warowa@powiat.kolobrzeg.pl.

Szczegółowe informacje dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego: https://www.spkolobrzeg.finn.pl/bipkod/31415480

Fot. MW

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama