Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pierwsza kąpiel za nami, rozpoczął się sezon na morsowanie

Kołobrzeski Klub Morsa zainaugurował dziś sezon morsowania. Rozpoczęcie sezonu zaplanowano w najmniejszych szczegółach. Najpierw było oficjalne powitanie, potem profesjonalna rozgrzewka na plaży  później wspólna kąpiel i na koniec - także wspólna - biesiada. Na plaży przy molo zjawiło się  niemal 100 osób. Wykonano pamiątkowe  tradycyjne już zdjęcie i nastąpiła pierwsza wspólna kąpiel w Bałtyku tak właśnie rozpoczął się morsowy sezon 2023/24. Pogoda sprzyjała, a temperatura wody oscylowała w okolicach 12 stopni Celsjusza. Od teraz rozpoczynają się regularne cotygodniowe spotkania morsów przy molo. Kolejna kąpiel już w niedzielę o 12 przy kołobrzeskim molo. Po raz kolejny do zimnej wody z klubem morsa weszła prezydent Anna Mieczkowska.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama