Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tysiące odblasków do odbioru w starostwie

Jak zawsze jesienią, starostwo rozdaje odblaski dla mieszkańców powiatu. Wyprodukowano 10 tysięcy sztuk, które trafią do przedszkoli, szkół, seniorów, ale także do kołobrzeskich policjantów, którzy będą je rozdawać podczas prowadzonych przez siebie akcji. Jak mówi dziś starosta Tomasz Tamborski, odblaski mogą uratować życie, dlatego, że bycie widocznym to ważna sprawa, nie tylko dlatego, że poza terenem zabudowanym musimy być widoczni jako piesi, bo inaczej grozi za to mandat w wysokości 100 zł. Wtórował mu komendant policji - inspektor Dariusz Hoc, który wskazywał, że zdrowy rozsądek nakazuje zaopatrzyć się w takie wyposażenie, zaś podkomisarz Robert Piecyk, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP Kołobrzeg, doświadczenie policjantów już ze święta zmarłych pokazuje, że do wielu zdarzeń z udziałem pieszych by nie doszło, gdyby byli dobrze widoczni. Niestety, ubieramy się w ciemne kolory, jest jesień, szybko zapada zmrok i pada deszcz. O zdarzenie nie jest trudno.

Odblaski można odbierać w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego na Placu Ratuszowym.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama