Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pierwszy przystanek PKP prawie gotowy - Kołobrzeg Amfiteatr

Trwają ostatnie prace wykończeniowe przystanku przy 4 Dywizji Wojska Polskiego. Roboczo przystanek PKP nazwało Kołobrzeg - Amfiteatr. Zamontowano już oświetlenie, są też dwie wiaty pod którymi pasażerowie będą mogli schować się przed deszczem lub wiatrem. Wykonano tez przejście na osiedle. Jak mówili nam pracownicy na miejscu zostały już ostatnie kosmetyczne poprawki.

Przypomnijmy rzecznik prasowy spółki jeszcze miesiąc temu informował nas, że -  PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. budują w Kołobrzegu trzy nowe przystanki osobowe: Kołobrzeg Radzikowo (przy ul. Grzybowskiej), Kołobrzeg Amfiteatr (4 Dywizji Wojska Polskiego) i Kołobrzeg Ogrody (przy ul. Koszalińskiej). Perony na przystankach Radzikowo i Amfiteatr będą gotowe dla podróżnych na początku stycznia 2024 roku, a peron na przystanku Ogrody w marcu 2024 roku.

Dziś już wiemy, że przystanek "Ogrody", który znajdować ma się za gazownią powstanie później. Wszystko przez prace, które mają polegać na przełożeniu dwóch dużych rur dostarczających gaz do rozdzielni na Koszalińskiej. Te mają się rozpocząć dopiero po zakończonym okresie grzewczym.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama