Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

"Zobaczmy się w Europejskiej Stolicy Kultury" - rusza kampania informacyjna [wideo]

W sali konferencyjnej Mariny Solnej odbyło się kolejne spotkanie informacyjne prezentujące nasze dalsze działania w ramach finału konkursu Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku. W programie zaprezentowano krótką prezentację dotycząca ESK oraz przedstawienie nauczycieli – koordynatorów projektu na terenie poszczególnych placówek edukacyjnych. Dziennikarze i zaproszeni goście mieli możliwość zapoznania się z niektórymi projektami tworzonymi w szkołach w ramach ESK. Zaprezentowano krótką animację, która jest przygotowywana dla najmłodszych, omawiająca czym jest Europejska Stolica Kultury.

Przedstawiono również plan zaangażowania sektora prywatnego w działania w obszarze kultury. Podczas spotkania nastąpiła prezentacja kampanii społecznej „Zobaczmy się w Europejskiej Stolicy Kultury”.
Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele Społecznej Rady Seniorów, Społecznej Rady Kultury, Społeczna Rada Gospodarcza, Kołobrzeska Izba Gospodarcza, dziennikarze oraz partner kampanii społecznej, czyli Zespół szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu.

Jak poinformowali podczas spotkania uczniowie "Ekonoma", każdy, kto wyśle swoje zdjęcie za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.k2029.eu w zakładce „konkursy”, znajdzie się na fotografiach, które następnie zostaną umieszczone w przestrzeni publicznej naszego miasta. Forma jest otwarta – to może być bilbord, banner, plakat na przystanku autobusowym, słupie ogłoszeniowym, tapeta na ogrodzeniu, napis ze zdjęć w formie liter ESK. Wszystko zależy od Was i ilości przesłanych zdjęć.

Stylistyka plakatów będzie nawiązywała do kandydatury naszego miasta do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury oraz hasła: „I sea you”. Po przygotowaniu zbiorczej fotografii, będzie ona również dostępna do pobrania w formie elektronicznej.

Wśród osób, które wyślą do nas swoje zdjęcie wraz z wymaganymi załącznikami, rozlosowane zostaną zestawy okolicznościowych upominków.

Zdjęcie należy wykonać i przesłać w terminie od 13 grudnia 2023 do 29 lutego 2024 roku. Projekt skierowany jest zarówno do mieszkańców jak i turystów, bez żadnych ograniczeń wiekowych.
Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z pomocy studia fotograficznego, wsparcia w tym zakresie udzieli partner naszego projektu, Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich. Organizatorzy zapraszają do studia szczególnie te osoby, które chcą by ich wizerunek pojawił się w dużym formacie na terenie miasta. Zapewni to odpowiednią jakość zdjęcia. Zgłoszenie chęci skorzystania ze studia należy kierować na adres mailowy: esk@ekonom.kolobrzeg.pl lub telefonicznie na numer: 512 385 488 w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 16.00 w celu umówienia terminu.

Aby wziąć udział w kampanii należy:
1. Wykonać zdjęcie i wysłać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.k2029.eu w zakładce „konkursy”.
2. Zapoznać się z klauzulą RODO i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na upublicznianie wizerunku. W wypadku osób nieletnich, bądź z innych przyczyn nie posiadających pełnej zdolności do czynności prawnych, zgody muszą być wyrażone przez opiekuna prawnego.
3. Wyżej wymienione zgody należy zatwierdzić w formie elektronicznej korzystając z formularza znajdującego się na stronie www.k2029.eu w zakładce konkursy.

Po więcej ciekawostek odsyłamy do materiału wideo.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama