Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pytacie, kiedy będzie czynne lodowisko. My też...

Deszcz, sztorm, dość wysokie temperatury w dzień - to wszystko negatywnie wpływa na kołobrzeskie lodowisko. Na początku grudnia było ono atrakcją, a dziś można na nie jedynie popatrzeć. Pytacie nas, czy mamy jakieś informacje na temat tego, kiedy lodowisko ruszy. Sprawa jest dość dotkliwa, ze względu na przerwę świąteczną w szkołach i dzieci zamiast śmigać na łyżwach, siedzą w domach. Pogoda w święta też nie zachęcała do spacerów. Wy pytacie, my też próbowaliśmy uzyskać odpowiedź w MOSiR, ale są urlopy i części pracowników nie ma. Natomiast lodowisko odwiedziliśmy i nie mamy dobrych informacji. Jest tam woda, a to uniemożliwia korzystanie z tego miejsca.

Niestety, odkąd w 2014 roku w kampanii wyborczej pojawiła się kwestia zadaszenia lodowiska (przeczytaj), jak widać, w praktyce nic się nie zmieniło (przeczytaj). Wciąż to, czy z lodowiska będzie można skorzystać, zależy od pogody.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama