Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wilki wyszły z lasu, zaatakowały pod posesją

Dziś w nocy pomiędzy godziną 1, a 5 doszło do ataku wilków niedaleko domów w Starym Borku. Mieszkańców obudziły dziwnie zachowujące się psy, to one wyczuły zbliżające się niebezpieczeństwo. Rano okazało się, że niecałe 100 metrów od domu zaatakowały sarnę, która została przez nich zjedzona. Została rozszarpana na miejscu. Informacje, które udało nam się zebrać mówią, że wilki coraz chętniej podchodzą pod zabudowania. Widać też, że coraz więcej zwierzyny ucieka w okolice miast, bojąc się zagrożenia.

Mieszkańcy z którymi rozmawialiśmy, mówią, że psy nie chcą wychodzić na spacery do lasu, apelujemy aby tego nie robić. Leśniczy też apelują o zabezpieczenie swoich posesji i domowych psów oraz innych zwierząt.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama