Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

80 milionów na remont drogi 102 do Trzebiatowa

Droga wojewódzka nr 102 zostanie przebudowana na odcinku Kołobrzeg - Trzebiatów. Właśnie ogłoszono przetarg na roboty budowlane. Uspokajamy od razu, że większe utrudnienia w ruchu nie powinny wystąpić przed jesienią, czyli po sezonie wakacyjnym. Latem korzystają z niej setki turystów podróżujących między Międzyzdrojami, a Kołobrzegiem. Przebudowa będzie prowadzona wzdłuż istniejącego traktu o długości około 22 km. To jeden z ostatnich fragmentów tej drogi, który wymaga przebudowy. Zmiany obejmą wzmocnienie konstrukcji, poszerzenie jezdni, wykonanie tzw. cichej nawierzchni, instalację nowych elementów zapewniających bezpieczeństwo ruchu drogowego, budowę ciągów pieszo-rowerowych, przebudowę skrzyżowań oraz korektę niebezpiecznych łuków.

W ramach tej inwestycji planowane jest także zbudowanie nowych mostów nad rzekami Błotnica i Dębosznica oraz remont parkingu w miejscowości Głąb. Całkowity koszt projektu szacowany jest na około 80 mln złotych.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama