Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wolontariusze do dzieła! Schronisko wzywa do pracy

Już w środę jedno miejsce w Kołobrzegu będzie świętowało 1 Maja w zupełnie inny sposób. Schronisko Dla Zwierząt REKS ogłosiło nietypową inicjatywę, zachęcając mieszkańców do pracy, ale nie w tradycyjnym sensie. "Wesoło pracować dla dobra zwierzaków" - to motto akcji organizowanej przez Schronisko, która odbędzie się właśnie pierwszego maja. Ale nie spodziewajmy się szarych biurowych obowiązków. Tutaj czeka nas malowanie, remontowanie i wszelkie prace porządkowe, które uświetnią otoczenie zwierząt.

Pracownicy Schroniska zapraszają wszystkich, którzy dysponują czasem i chcą troszeczkę popracować nad poprawą warunków dla zwierząt. "Będziemy malować furtki wejściowe na wybiegi, słupki, o je jej, będzie się działo, a wszystko z Waszym udziałem" - informują pracownicy schroniska.

Zachętą dla potencjalnych wolontariuszy jest nie tylko możliwość niesienia pomocy, ale także szansa na przeżycie niepowtarzalnego klimatu z czasów PRL-u. "Wtajemniczeni wiedzą, co to w PRL-u był za spontan: '1 Majowy Czyn Społeczny', a pokolenie młodych, ma niepowtarzalną szansę go poznać" - podkreśla organizator akcji.

Spotkanie planowane jest na godzinę 11.00, trwać będzie do godziny 14.00. "Spacery odkładamy na inny dzień" - informuje Schronisko Dla Zwierząt REKS.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama