Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kolejny kandydat z naszego terenu do europarlamentu

Jak słusznie zauważyli nasi czytelnicy, listy Lewicy, zawierają dwóch kandydatów z Kołobrzegu i okolicy. Jak już pisaliśmy, z miejsca trzeciego kandyduje Sandra Kielnik-Kałużna. Natomiast z ostatniego miejsca do europarlamentu startuje Tomasz Królikowski, wiceprzewodniczący Rady Gminy Kołobrzeg mijającej kadencji (w tych wyborach nie zdobył mandatu). Na co dzień mieszka w Budzistowie, a pracuje na Politechnice Koszalińskiej. Ma tytuł profesora tej uczelni, zajmuje się mechatroniką, informatyką, inżynierią mechaniczną. W tym roku dobiega jego kadencja jako prorektora ds. studenckich. Jak powiedział naszemu portalowi, został poproszony o eksperckie wsparcie listy Lewicy i kandydowanie do Parlamentu Europejskiego. - Uznałem, że to ważna sprawa i się zgodziłem. Chcę reprezentować i dbać o sprawy polskiej nauki - mówi w krótkiej rozmowie Królikowski.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama