Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Głośna sprawa o zranieniu nożem przez dwóch napastników 22-latka na Skwerze Pionierów, postawiła na nogi kołobrzeską policję. Przygotowane portrety pamięciowe sprawców opublikowały media. Przestępców poszukiwano bezskutecznie, bo jak się okazało, napad został zmyślony.


Śledczy prowadząc sprawę rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia starali się jak najszybciej ując sprawców, którzy zaatakowali i ranili młodego człowieka w bały dzień na jednym z popularnych skwerów w mieście. Im dalej jednak posuwało się śledztwo, tym funkcjonariusze mieli coraz więcej wątpliwości. Aż sprawa się rozwiązała - sama. 22-latek przyznał się, że sam się okaleczył, sprawców wymyślił i zawiadomił o wszystkim policję. Jak się okazało, chłopak ma kłopoty finansowe i rodzinne i tym tłumaczył swoje zachowanie. Teraz zajmie się nim Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu. Za złożenie fałszywego zawiadomienia oraz fałszywych zeznań grożą mu nawet 3 lata pozbawienia wolności.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama