Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wieczorek, adam, radny, miastokolobrzeg.tvNaszym gościem był radny PO - Adam Wieczorek. Zaczął od zaśpiewana specjalnie na tę okazję napisanej piosenki, a potem była jazda bez trzymanki.


Adam Wieczorek, radny z Klubu PO, a także dziennikarz Radia Kołobrzeg, jest postacią nie tylko znaną - to nie budzi wątpliwości, ale także kontrowersyjną. Jego występ w naszej telewizji tylko potwierdził te przekonania. Było sporo apostrof do Henryka Bieńkowskiego, ale także mogliśmy zapoznać się z kuchnią Klubu Platforma Obywatelska w Radzie Miasta i to na wesoło.

Od redakcji: Po sprawdzeniu ostatniej obecności radnej Doroty Oyedemi na Komisji Oświaty okazuje się, że radna na to posiedzenie się spóźniła, ale przyszła na mniej więcej połowę spotkania, za co, na co wszystko wskazuje, zostanie jej wypłacona tylko połowa diety.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama