Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nieskoszone trawniki, wysoka trawa w pasach drogowych - to krajobraz miejski w połowie czerwca. Miasto nie radzi sobie z zadaniem koszenia terenów zielonych.


Większość trawników w centrum i w innych dzielnicach Kołobrzegu jest zarośnięta. Od wielu tygodni w niektórych częściach miasta nikt ich nie kosił. Nie jest to ani wizytówka miasta ani atrakcja turystyczna.
- Rzeczywiście, spółka która wygrała przetarg na utrzymanie pasów zieleni w Kołobrzegu - czyli MZZDiOŚ ma opóźnienia - mówi Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta. - Interweniował już prezydent, także Wydział Komunalny na bieżąco monituje w tej sprawie. Mamy zapewnienie od prezesa spółki, że zwiększą starania, trawa zostanie skoszona i nie będzie dalszych opóźnień.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama