Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wreszcie nastąpiła długo oczekiwana zmiana w małej sali teatralnej w RCK. Rozpoczęto wymianę krzeseł, które utrudniały widzom oglądanie spektakli.


Problem krzeseł w sali RCK wałkowano niemal rok czasu. Chodziło o to, kto jest odpowiedzialny za brakoróbstwo. Otóż na jednym poziomie były dwa rzędy krzeseł z wysokimi oparciami. Niższe osoby miały problem z oglądaniem tego, co dzieje się na scenie.
- Miasto nie ponosi za to odpowiedzialności - mówi Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta. - Taki projekt obiektu przejęliśmy i został on zrealizowany - dodaje. Zupełnie inaczej uważa Henryk Bieńkowski, były prezydent Kołobrzegu. - Za mojej kadencji powstał projekt obiektu i zagwarantowaliśmy jego finansowanie - tłumaczy Bieńkowski. - Kwestia realizacji inwestycji i wykończenia wnętrza spoczywa na osobach, które to nadzorowały. Jak ktoś widział, że krzesła są za wysokie, to na etapie ich montażu trzeba było to zmienić. Teraz dopiero te niedoróbki są usuwane.
Zdaniem Dariusza Zawadzkiego, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta, cały projekt został przygotowany za poprzedniej kadencji. - To jest fakt niezaprzeczalny - uważa Zawadzki. - I jeśli takie błędy w tym projekcie były, to powinny być one wychwycone na etapie wykonania. Jeśli tego nie zrobiono, no to teraz mamy tego konsekwencje.
Już niedługo otwarcie II etapu inwestycji. Kołobrzescy radni liczą na to, że osoby nadzorujące inwestycję zwróciły uwagi na tego rodzaju problemów i nie będzie trzeba usuwać na przykład kilkuset foteli.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama