Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, tamborski, wokół powiatuZapytaliśmy Tomasza Tamborskiego, co by się stało, gdyby jechał rowerem i na ścieżkę rowerową wtargnąłby pieszy. Starosta dzwoniłby dzwonkiem.


W kolejnej audycji "Wokół Powiatu" spotkaliśmy się ze starostą w temacie dotacji na remont sali gimnastycznej w LO im. Mikołaja Kopernika. Przy okazji poruszyliśmy temat budowy stadionu lekkoatletycznego. Zapytaliśmy starostę o kulisy sprowadzenia szczątków CASY do Kołobrzegu, a także o ostatnią kwestię związaną z gestem Kozakiewicza na sesji Rady Powiatu. Było również o wtargnięciu pieszego na ścieżkę rowerową. Tomasz Tamborski twierdzi, że na rowerze ma dzwonek i to jest skuteczne narzędzie ostrzegające pieszych. Więcej w materiale video.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama