Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

22 zarzuty dla sprawcy kradzieży rowerów

Policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Kołobrzegu podczas patrolu ulic miasta rozpoznał mężczyznę przypominającego osobę, która może stać za kradzieżami jednośladów na terenie działania jednostki. Policjant wylegitymował 36-latka i dokonał przeszukania jego pojazdu ujawniając środki zabronione i narzędzia mogące posłużyć do kradzieży.

Wzmożona praca Policjantów podczas czynności w miejscu zamieszkania mężczyzny oraz w pomieszczeniach, które zajmował doprowadziła do ujawnienia skradzionych rowerów i mienia z innych kradzieży na łączną kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. 36-latek przyznał się do wielokrotnego przywłaszczenia mienia i posiadania narkotyków. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Mężczyzna może usłyszeć wyrok nawet 5 lat pozbawienia wolności.

info KPP Kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama