Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Autobus miejski zjechał do rowu, na drodze było ślisko

Do tego zdarzenia doszło dziś po godzinie 7. Kierujący autobusem linii numer 5  wyjeżdżał już z Podczela i czekał aby ustąpić pierwszeństwa jadącym drogą DK11 w kierunku Kołobrzegu. W pewnym momencie tył autobusu zaczął się z jezdni osuwać na pobocze, aż finalnie połowa wylądowała w rowie. Jak udało nam się ustalić nikt z pasażerów przebywających w autobusie nie doznał żadnych obrażeń, wszyscy opuścili pojazd samodzielnie. Autobusem podróżowało 20 osób. Kilku mężczyzn próbowało wypchać autobus na jezdnię, ale było tak ślisko nie dali rady. Inni kierowcy również mieli problem z wyjechaniem z osiedla. Na miejscu usłyszeliśmy, że od pewnego czasu droga krajowa jest w bardzo kiepskiej jakości, nieodśnieżona i śliska.

Wezwana została policja, policjanci pracują przy oględzinach. Na miejscu dopiero po kilku minutach zjawiła się firma odpowiedzialna za odśnieżanie odcinka DK11. Nadal występują w tym miejscu utrudnienia w ruchu. Pasażerowie odjechali innym autobusem. Za chwilę pomoc drogowa będzie próbowała wyciągnąć autobus na jezdnię.
 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama