Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zabezpiecz rower i hulajnogę z kołobrzeską policją

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu zaprasza wszystkich chętnych do znakowania przedmiotów wartościowych, a w szczególności rowerów oraz hulajnóg elektrycznych. Na znakowanie coraz częściej decydują się przedsiębiorcy umożliwiający wypożyczenie takiego sprzętu.

Głównym celem akcji znakowania jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego pojazdu, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży poprzez nanoszenie na niego cech identyfikacyjnych. Przedsiębiorcy już niejednokrotnie korzystali z możliwości, jaką daje kołobrzeska policja. Kolejną firmą, która skorzystała z darmowego oznakowania pojazdów była wypożyczalnia rowerów i gokartów przy ul. Borzymowskiego w Kołobrzegu. Funkcjonariusz zajmujący się grawerowaniem specjalnego numeru na jednośladzie udał się do jej siedziby i na miejscu oznakował ponad 50 pojazdów, w tym 40 rowerów i 10 hulajnóg elektrycznych.

Przypominamy, że znakowanie możliwe jest w każdy czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu w godzinach 12:00-14:00, jednak po uprzednim telefonicznym umówieniu pod nr tel. 47 78 46 627. Każda osoba chcąca oznakować swój pojazd powinna posiadać przy sobie dowód osobisty oraz dowód zakupu np. paragon lub umowa kupna – sprzedaży pojazdu.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama